21 Eylül’de Vision Voyage Morocco faaliyet çerçevesi içerisinde “Başkanla kahvaltı” faaliyeti gerçekleşti. Faaliyet katılımcıları Vision International People Group şirketinin Başkanı Dmitriy Buriak ile resmi olmayan bir ortamda zaman geçirme fırsatına sahip oldular.

Gazete «President» izlemek indirVision Voyage 2014 katılımcılarına özel hediye –«Maroc №14» parfümü.«Başkanla kahvaltı» Fas fotoğraf albümü.

Can Tho, Vietnam
Ayrıca 21 Eylül’de bu faaliyet tüm Vision Temsilciliklerinde gerçekleşti.

Bu günde Vision International People Group Şirket Başkanı Dmitriy Buriak tüm faaliyet katılımcılarına seslenişte bulundu.


Tüm faaliyet katılımcılarına sağlıklı kahvaltı ve hediyeler verildi. İlk faaliyet katılımcıları özel «Breakfast with the President» çayının tadına baktılar. Tüm Rusya, BDT ve Avrupa distribütörleri 21 Eylülde yardım kampanyasına katılma fırsatları olmuştur: hediyelik çay kupası «Breakfast with the President», satışlarından elde edilen gelir yetimhanede yetişen çocukların yaratıcılığını desteklemek için kullanılması için gönderilecektir.

Vietnam distribütörleri hediyelik kupa ve çaydanlık «Breakfast with the President» satın alma şansına sahiplerdi. Faaliyet katılımcıları şirketin yeniliklerini, yeni ürünler hakkında bilgi, yaşam kalitesini yönetme ve ticaretin yeni fırsatları ile ilgili bilgileri ilk ağızdan duyma fırsatını yakaladılar. Bu promosyonla ilgili özel tanıtım video materyalleri hazırlanacaktır.