• 5
Ticaret Teklifi
Distribütör ne demek? Elektronik sözleşme İşbirliği kuralları
Ana sayfa Ticaret Teklifi Distribütör ne demek?

Distribütör ne demek?

DİSTRİBÜTÖR (İngilizce distribute «yaymak, dağıtmak» kelimesinden alınmıştır) Şirket ürünleri hakkında bilgi veren veya (yürürlükteki yasalar dahilinde) ürün dağıtıcısı fonksiyonunu üstlenen, şirket ile sözleşmeli şekilde çalışan ve distribütörlük faaliyeti için yeni adayları teşvik eden şahısdır. Distribütör, müşterilere Şirket ürünlerini satın almaları konusunda yardımcı olur, bu gösterdiği hizmet için belirli oranda gelir sağlar, Şirkete distribütörlük faaliyetleri yapmak için yeni adayları teşvik eder. Yani, hizmet verir ve kendi organizasyonunu (ağını) geliştirir.

Vision distribütörü, Şirketin felsefesini ve fikirlerini yayar, şirket ürünleri hakkında danışmanlık yapar, satış ve yeni üye davet etme konusunda eğitim verir, önemli konular üzerinde Şirketin karar vermesinde yardımcı olur. Distribütör, zor şartlar altında çalışabilen ve aynı zamanda tatil yapmasını bilen kişidir. Vision distribütörü insanların görüşlerini ve onunla birlikte omuz omuza ilerleyecek kişileri ayırt eder.

Daha bitmedi.

Vision distribütörü: esnek çalışma saatlerine uyan, ilginç ve insanlarla iletişim kurarak yoğun yaşanan hayat biçimini uygulayabilen kişidir. Bu, hayatında başarıyı, maddi bağımsızlığına ulaşmayı ve istikrarlı büyümeyi hedefleyen kişidir. Gelirini kendi belirleyerek ve çalışma sınırlarını genişleterek Uluslararası potansiyele sahip olmak isteyen kişidir.

18 yaşını doldurmuş olan herkes Vision distribütörü olabilir.

Bu gün Vision’la birlikte kendi yolunu belirle!