X

Contact us

Please, leave your details, and we will contact you at a convenient time for you.


Your request has been sent successfully. Thank you for your interest in CardioDrive .
A consultant will contact you shortly
OK

Komple Kalp Sağlığı


HEMEN SATIN ALIN

Select delivery country

DAHA FAZLA BİLGİ

NEDEN CARDIODRIVE?
Kalp damar hastalıkları dünyadaki ölümlerin en başta gelen sebeplerindendir.CardioDrive kan basıncını normalleştirir ve kan damarı duvarlarındaki iltihapları azaltır ki bunlar kalp damar hastalıklarının en baştaki risk faktörleridirler.

Serbest radikaller kardiyovasküler yaşlanma süreçlerinin ana sebepleridir.
Cardiodrive serbest radikalleri nötralize eden ve kardiyovasküler sistemi koruyan güçlü antioksidan etkiye sahiptir.

En önemli risk faktörleri sağlıksız beslenme, fiziksel hareketsizlik, sigara kullanımı ve aşırı alkol kullanımıdır.CardioDrive vücudu toksinlerden arındırır, karaciğeri korur ve hayati bileşikler ile vücudu besler.
İlaçlar genellikle çok pahalı ve çeşitli istenmeyen yan etkilere sahiptir.
Cardiodrive sentetik ilaçlardan farklı olarak hiçbir yan etkisi bulunmamaktadır.
Günlük bazda kullanılan kalp dostu ürünler çeşitli kalp hastalıklarından korur ve ölüm olaylarını 3 katına azaltır.CardioDrive kanı inceltir ve kan akışını hızlandırır, kalp kası çalışmasını optimize eder.
Kalp günde 24 saat, yılda ise 365 gün boyunca çalışmaktadır. O bilinen herhangi makinenin çarpışmadan önce yaptığından daha fazla hareket gerçekleştirir.CardioDrive kalp kası çalışmasını optimize eder, kalp atışı ritmini düzenler, kalp kası formunun hasar görmesinden korur.
Stres atardamarların kaslarını kasar, daraltır ve dolaşımı engeller.CardioDrive’ın ise sinir sistemi üzerinde genel sakinleştirici etkisi bulunmaktadır. Kan damarlarını genişletir. Kanı inceltir ve kan dolaşımını artırır.


Süper ürün

CardioDrive yüksek miktarda saflaştırılmış doğal maddeler içermektedir. Bu ürünü oluşturulurken sadece en iyi emilebilir haldeki maddeleri kullanılmış olup ürün koruyucu, glüten ve GDO ihtiva etmemektedir. Maksimum biyoyararlanım ve tesire sahip son derece güçlü ve etkili bir üründür.

HEMEN SATIN ALIN

Select delivery country

DAHA FAZLA BİLGİ

İKİ MİSLİ YARDIM

Katı ve Sıvı kapsüller sırasıyla suda çözünen ve yağda çözünen, kalp damar sistemini desteklemek üzere konsantre temel besin maddelerini (vitaminler, koenzim Q10, omega-3 yağ asitleri) içerir.

İçerik maddelerinin (Ginseng, yeşil çay) enerji verme özelliğinden dolayı hem katı hem sıvı kapsüller bol su ile beraber gününüzün başlangıcı itibariyle yemek sırasında veya sonrasında alınmalıdır.Tüm içerik maddeleri yağda çözünme ve antioksidan özelliğine sahiptir

Temel omega-3 fay asitlerinin, yağda çözünen vitaminler ve Q10 koenziminin konsantre kaynağıdır

Ürün, hayvan ve bitkisel kökenli geniş, çoklu doymamış yağ asitleri içerir

Omega-3 temel yağlı asitleri fosfolipidler biçiminde bulunmaktadır.Bunlar daha sindirilebilir ve güçlü antioksidan astaxanthin özelliklerine sahiptir

Tüm içerik maddeleri sinerjik etkisi ile birbirlerinin faydalarını artırır

Tüm içerik maddeleri suda çözünme özelliğine sahiptir

Bunların hepsi, kardiyovasküler sistemin tüm parçaları üzerinde bir sinerjistik etki sağlamaktadır

Bu maddelerden oluşan karışım bilimsel olarak kanıtlanmış olumlu etkiye sahiptir

Tüm bu malzemeler kendi antioksidan ve anti-enflamatuar etkileri ile öne çıkıyor

Sindirim sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve emilimi artırır
Tüm içerik maddeleri yağda çözünme ve antioksidan özelliğine sahiptir

Temel omega-3 fay asitlerinin, yağda çözünen vitaminler ve Q10 koenziminin konsantre kaynağıdır

Ürün, hayvan ve bitkisel kökenli geniş, çoklu doymamış yağ asitleri içerir

Omega-3 temel yağlı asitleri fosfolipidler biçiminde bulunmaktadır.Bunlar daha sindirilebilir ve güçlü antioksidan astaxanthin özelliklerine sahiptir

Tüm içerik maddeleri sinerjik etkisi ile birbirlerinin faydalarını artırırTüm içerik maddeleri suda çözünme özelliğine sahiptir

Bunların hepsi, kardiyovasküler sistemin tüm parçaları üzerinde bir sinerjistik etki sağlamaktadır

Bu maddelerden oluşan karışım bilimsel olarak kanıtlanmış olumlu etkiye sahiptir

Tüm bu malzemeler kendi antioksidan ve anti-enflamatuar etkileri ile öne çıkıyor

Sindirim sistemi üzerinde olumlu bir etkiye sahiptir ve emilimi artırır

CardioDrive hastalık sebeplerini uzun süre boyunca önleme etkisine sahip iken,

geleneksel kalp ilaçlarının amacı hastalık belirtilerini ortadan kaldırmaktan ibarettir.

AKTİF BİLEŞENLER

Yeşil çay
Yeşil çay vücutta serbest radikallerin oluşumunu azaltacak maddeler ile birleştirilir, hücre ve molekülleri zarar görmekten korur, kan damarlarını dinlendirir ve koroner kalp hastalığı riskini azaltır. Çeşitli çalışmalar yeşil çay içenlerde kardiyovasküler hastalık riskinin daha düşük olduğunu tespit etmiştir.
Karabiber özü
En önemli bileşenlerden biri olan karabiber özü midemize giden kan tedarikini artırır, bağırsağımızın emülsifiye veya sindirim kapasitesini arttırır ve sindirim sistemimizin aktif besin taşıma yeteneğini artırır. Bu madde besinleri absorbe yeteneği güçlendirir ve onların kullanılamaz hale gelmesinden ve sistemden atılmasından korur.
Alıç
Alıç kasılmalar sırasında kalpten pompalanan kan miktarını artırır, kan damarlarını genişletir ve sinir sinyallerinin iletimini artırır. Bu kalbin üretkenliğini ve enerjikliğini sürdürmesini desteklemekte beraber kalbi rahatlatır.
Ginseng
Bu mental, fiziksel ve çevresel streslere karşı insanı daha güçlü kılan bir adaptojendir. Çok sayıda çalışma Ginsengin kişinin strese karşı dayanma yeteneğini geliştirdiğini, iş performansını ve kalitesini artırdığını ve zihinsel fonksiyonu geliştirdiğini desteklemektedir.
Arjuna kabuğu
(Terminalia arjuna)
Arjunanın düzenli kullanımı kalbin pompalama etkinliğini artırır ki bu arjunayı kalp zayıflığı ve konjestif kalp yetmezliği için çok yararlı hale getirir. Bu sağlıklı bir kalbi korumaya yardımcı olur ve stres ve sinirlilik etkilerini azaltır, prostaglandinleri artırır ve koroner kalp hastalığı riskini azaltır.
Üzüm tozu
Hiçbir vücut sistemi üzümlerdeki antioksidan ve anti-inflamatuar moleküllerin faydasını biçme konusunda kardiyovasküler sisteme göre daha iyi konumda değildir. Resveratrol gibi üzüm bitkisel besinleri kan basıncını düşürür, kan damarları elastikiyetini artırır, anti-inflamatuar tepkiyi normale döndürür ve Alzheimer hastalığını önlemeye yardımcı olur.
Q10 Koenzimi
Q10 Koenzimi hücrelerin enerji üretmesi için çok önemlidir ve hücrelerin yağ ve diğer maddeleri alarak kullanılabilir enerjiye dönüştürmesine yardımcı ayrılmaz bir parçasıdır. Bu madde dolaşım sağlığını korumaya yardımcı olur ve kalp kasının optimum çalışmasını destekler.
D3 Vitamini
Araştırmacılar genel toplumlarda artacak D3 vitamini düzeylerinin her yıl dünyada yaklaşık bir milyon can alan kronik hastalıkları önleyebileceğine dikkat çekmişlerdir. Bu vitamin hipertansiyonu, kalp hastalığı, kalp krizi ve felç hastalıkları oranlarını düşürmede çok önemlidir.
Kril yağı
Kril yağında bulunan omega-3 emilimi artıran fosfolipidlere eklenmiştir ve balık yağında bulunandan neredeyse 50 katı daha güçlü antioksidan olan astaxanthin içerir. Kril yağında bulunan EPA ve DHA asitleri kalp hastalığı risk faktörlerini azaltmaya yardımcı olur, güçlü anti-enflamatuar etkiye sahiptir ve kalp krizi, inme ve zaten kalp krizi geçirmiş olan kişilerde anormal kalp ritimleri risklerini düşürür.
Keten tohumu yağı
Keten tohumu yağı esas doymamış yağ asitlerini, B1, B2, C, E ve karoten, A vitamini biçimleri olarak bir dizi vitaminler içerir. Bilimsel kanıtlar keten tohumu yağı kullananlarda ölümcül kalp krizi geçirme olasılığının daha düşük olduğunu ve yüksek kan basıncını düşürdüğünü göstermiştir.

ÜSTÜN KALİTE


Doğal ve saf

Bu süper ürün yüksek miktarda saflaştırılmış doğal maddeler içerir.

Çok güçlü, etkili

Bu maksimum biyoyararlanım ve etkinliği ile son derece güçlü ve etkili bir üründür.

Katkısız

Sadece en iyi emilime sahip, koruyucusuz, glütensiz ve GDO’suz maddeler kullanılmıştır.

Test edilmiş ve denenmiştir

Biz kapsamlı kalite testiyle işlem ve etkinliğini teyit ederek formülü tamamladık.

Önde gelen üreticiler

Avrupa’nın önde gelen iki üreticisiyle çalışılmaktadır.

HACCP, ISO & GMP

Tüm üretim süreçleri uluslararası HACCP, ISO ve GMP standartlarına tamamen uygundur.HAKKIMIZDA

Prof. Martin Middeke

Ludwig-Maximilians-Universität München

CardioDrive Avrupa'nın önde gelen kardiyoloji uzmanlarından Profesör Martin Middeke’nin işbirliği ile DEM4 Laboratuarında Vision tarafından geliştirilmiştir.

Vision International People dünyada refahın artmasını hedefleyen, lider, küresel ağ topluluklarından biridir. Eşsiz gerçek DEM4 Laboratuarı ve dünyanın en saygın şirketlerinin ortaklığında geniş ürün yelpazeli yüksek kalite etkili ve doğal sağlık ürünleri üretmekteyiz.

Teknolojik gelişim ve uzmanlığı sayesinde DEM4 Laboratuarı tam kardiyovasküler sağlığın korunması ve önlenmesi üzerine ürün sunmak üzere doğal ve ayurveda ilaçlarını bir araya getirdi.Loading...