• 5
Şirket hakkında
Günümüzde Vision Başkan Felsefemiz Şirket tarihi Vision Ürünleri Nasıl Doğdu Vision hayat tarzı – Lifestyle Küresel (Global) sorumluluk Ofisler
Ana sayfa Şirket Faaliyet alanı

Günümüzde Vision

Vision International People Group – dünya’da sağlık ürünleri üzerine faaliyet gösteren en büyük şirketlerden birisidir. Şirketin Misyonu – “Biz sağlıklı iş yapmaktayız”dır. Şirketimiz, insanın genel gereksinimi olan – sağlıklı olma gereksinimi – üzerine kurulmuş, güvenilir, daimi ve düzenli gelir sağlayıcı bir iş sunmaktadır.

Kuruluş tarihi olan, 14 Temmuz 1996 yılından itibaren, hem birey, hem de toplum için, yoğun bir şekilde, yeni bir sağlık kültürü oluşturma yönünde çaba sarf etmektedir. Bu çaba, şirketimizin ürün gamını çeşitlendirmede de belirleyici olmaktadır.

Şirket ve distribütörlerin faaliyetleri; “Yaşam Kalitesinin Yönetilmesi” konusunda hizmet sunmaktadır (Life Quality Management). Bu sebeple Şirket distribütörlerini, “Bağımsız Yaşam Kalitesi danışmanları” olarak adlandırabiliriz (Independent Life Quality Managers).

Vision’la birlikte yapacağınız çalışmaları siz belirleyin:

— Sağlık kaynakları yönetimi (Health Management); GMP, HACCP ve ISO 22000 standartlarına sahip Vision ürünleri kullanarak distribütörler, önemli ölçüde kendilerinin ve müşterilerin sağlık kaynağını artırmaktadırlar.

— Ticaret yönetim hizmeti (Bussiness Management). Minimum yatırım ile kendi ticaretinizi kurabilme fırsatı. Şirket distribütörlerinin gelirleri, MLM (Çok Katlı Pazarlama) endüstrisinin en etkili ve basit yöntemleri göz önüne alınarak hazırlanmış olan Pazarlama planına göre hesaplanmaktadır. Eğitim seviyesi, Cinsiyet, yaş gibi faktörler bu hesaplamaları etkilememektedir. Herkes başarılı olabilir.

Vision şirketiyle birlikte yaşam kalitenizi önemli bir ölçüde yükseltmiş olacaksınız: seyahatler, eğitimler, ilginç insanlarla iletişim kurmak, kariyer yükselişi ve onurlandırılacaksınız — işte bu değerler dünyanın dört bir yanından binlerce insanı bir araya getirmektedir.

Vision hayat tarzını siz de seçin!