Yetkilendirme


Yetkililendirilin lütfen:
Kullanıcı adı:
Şifre:

Şifrenizi mi unuttunuz?

Proje hakkında

Size özel avantajlar sağlamak için yeni OrgaNice merkezi inşa ettik. Kendinizi evinizde gibi rahat hissetmeniz için her ayrıntıyı düşündük. OrgaNice merkezinin güzel ve sakin ortamında ticaretinizi geliştirebilirsiniz, burada sizi; arkadaşlarınız, profesyoneller ve güler yüzlü personel sizi bekliyor. Ticaretinizin gelişmesi için her türlü çabayı gösteriyoruz çünkü bizim hedefimiz: sizin refahınızdır!

Hakkımızda

Uygun konum

Merkez, şehrin en iyi alanında bulunmakta

Kolay nakliye

Ürünlerinizi merkezimizden temin edin

Yardım sever takım arkadaşları

Gerekli motivasyona sahip kalifiye çalışanlar size daima destek vermeye hazırlar

İleri teknoloji

Tablet iPad, dizüstü bilgisayar MacBook, 3D-projeksyonu, duvarlarda ekranlar monte edilmiş: Rahat çalışmalar yapılabilmesi için

Başarılı toplantılar

35 kişilik konferans salonu ve kişisel görüşmeler için rahat bir alan

Zarif iç tasarım

İç tasarımlar en ince detayına kadar düşünülmüştür

Sorumlu davranarak merkezin konumunu seçerken çeşitli demografik faktörleri göz önünde bulundurduk ve büyük araba ve yaya akışının olduğu bölgeyi seçtik. Merkezimizin bulunduğu yerde yer alan firmalar şirketimizin yüksek standartlarına uygundur: burada ucuz hiçbir mağaza göremezsiniz. Bu büyük ve gösterişli bölgede geniş bir park alanı bulunmakta. Ayrıca OrgaNice merkezimizin kolaylıkla fark edilir olması için şirket logomuzun 3 farklı noktadan uzaktan görünmesine özen gösterdik.

Faaliyetler

Toplantılar düzenlemek: ticarette iş ortakları bulmanız, prezantasyon düzenlemeniz ve anlaşmalar yapmanızın en etkili stratejisidir. Yeni OrgaNice merkezinde müşterilerinizle başarılı görüşmeler yapmanız için gerekli olan her şey vardır.

Toplantı yapmak istediğiniz zamanla ilgili yer rezervasyonu yapabilir ve mevcut faaliyetleri online olarak takip etmeniz mümkündür.

Faaliyet takvimi
Faaliyet takviminden distribütör merkezinde önceden planlanmış olayları takip edebilir ve düzenlemek istediğiniz faaliyet için sayfa sonundaki geri bildirim formunu doldurarak rezervasyon yapabilirsiniz.

Your Center

OrgaNice merkezinin bulunduğunuz şehirde açılması için şartlar.

OrgaNice merkezinin bulunduğunuz şehirde açılmasını ister misiniz? Bu sizin elinizde! Bulunduğunuz bölge, il veya şehirde 1000 üzerinde aktif çalışan distribütör var mı? Bu durumda bu merkez sizin bölgede de açılacaktır! Bizim için önemli olan sizin ticaretinizin büyümesi ve gelişmesidir, bu nedenle sizin ilerideki başarılarınızı desteklemek ve motive etmek amacıyla elimizden geleni yapmaktayız!


İletişim

OrgaNice Merkezi Nijniy Novgorod

Adres: 603000, Nijniy Novgorod, ul. Bolshaya Pokrovskaya d. 32
Telefon: 8 (831) 430-04-54
E-mail: nijniy.novgorod@organice.co

Çalışma saatleri:
Salı — Cuma 10:00 - 21:00
Cumartesi ve Pazar 12:00 - 21:00
Pazartesi kapalı

Name
Email Address
Message
Anti-bot protection
CAPTCHA
Please type symbols you see on the picture