• 5
Şirket hakkında
Günümüzde Vision Başkan Felsefemiz Şirket tarihi Vision Ürünleri Nasıl Doğdu Vision hayat tarzı – Lifestyle Küresel (Global) sorumluluk Ofisler
Ana sayfa Şirket Vision hayat tarzı – Lifestyle

Vision hayat tarzı – Lifestyle

Vision farklı görüşlere sahip insanları temel bir fikir üzerine birleştirmektedir – genel sağlık ve maddi bağımsızlık fikri.

— Vision hayat tarzı: En yüksek kalitede ve konforda, hep birlikte gerçekleştirilen ve onlarca ülkeye yapılan seyahatler! Siz de Katılan! Distribütörler daha önce yaşamadıkları bu tarif edilemez duyguları on binlerce distribütörle paylaşıyor.

— Vision hayat tarzı: birçok farklı ülkeden katılan Vision distribütörleri için itibarlı faaliyetlerdir. Bu etkinlikler her zaman çok özeldir: özel mekânlarda gerçekleştirilen ve MLM endüstrisinin en üst seviyedeki yıldızları tarafından düzenlenen eğitici, uygulamalı çalışmalar.

— Vision hayat tarzı: dünyanın çeşitli ülkelerinde bulunan şirket ürünleriyle tanışabilmeniz, iş görüşmelerinizi gerçekleştirebileceğiniz ve çeşitli sorularınıza cevap alabileceğiniz konforlu ofisler.

— Vision hayat tarzı: Vision distribütörleri için özel hazırlanan ve yeni iş enstrümanı olan interneti sayesinde tüm dünyada ticaretinizi geliştirmek için tasarlanmıştır.

— Vision hayat tarzı: «Olimpiyski» sahnesine çıkıp kendini yıldız gibi hissetmek, şirketin Vision televizyon kanalının kahramanı olmak veya «Planet People» dergisinde adının yayımlanması.

— Vision hayat tarzı: oldukça başarılı insanların hayat tarzıdır.