• 5
Şirket hakkında
Günümüzde Vision Başkan Felsefemiz Şirket tarihi Vision Ürünleri Nasıl Doğdu Vision hayat tarzı – Lifestyle Küresel (Global) sorumluluk Ofisler
Ana sayfa Şirket Şirket felsefesi

Felsefemiz

Vision felsefesi: insanın, mükemmel, sağlıklı ve kaliteli bir yaşam tarzında yaşamını sürdürmesinin bilinçli bir seçimidir.

Vision’un kurumsal felsefesi Mükemmel Sağlık Tercihi’ dir — veya kısacası, — MST’ dir. Bu felsefenin temelinde – insan sağlığının en büyük değer olarak görülmesi ve sağlığın, fiziksel, ruhsal, zihinsel ve sosyal hayat kalitesi olarak anlaşılmasıdır.

Günümüz insanının içerisinde yaşadığı hayat şartları, çoğu zaman onun sağlıklı yaşaması için elverişli olamamaktadır. Bazen bu şartları değiştirmek mümkün değildir. Ancak, yine de, insanın sağlık durumunu belirten faktörlerin çoğunun kontrolü bizim elimizdedir. Örneğin, yemek alışkanlığı, uyku devamlılığı, insanlar, çevremiz vs. Bu sayılanların hepsi — insanın kendi değerler sistemi içerisinde seçimini yapmış olduğu şahsi tercihlerinin sonucudur. Yine de, değerler sistemi, insanın hareketlerini, alışkanlıklarını, gereksinimlerini ve genel olarak hayat tarzını belirlemektedir.

Mükemmel sağlık tercihi — insanın şahsi tercihidir. Ancak, kendi başına bu tercihi yapmak hiç de kolay değildir. İnsan tercihini, sağlığını mahvedecek tütün, alkol, “fast-food” yemekleri vs. tanıtan abartılı reklâmların, sağlıksız bilgilerin baskısı altında yaptığı için, bu noktada, ortak fikirlerin yardımı gerekmektedir. Söz konusu “Reklâm Tiranlığı”na karşı gelebilmek ancak, aynı fikri paylaşanların ve sağlığı, bilinçli olarak tercih edenlerin desteğiyle mümkündür.

Bugün dünyada binlerce insan doğru tercihi yapmalarına yardımcı oldukları için, Vision distribütörlerine, MST felsefesi taşıyıcılarına minnettardır. Böylelikle şirketimiz, “mükemmel sağlık tercihi yapanlar” birliğini kurarak, sağlıklı düşünen ve bu yolu seçenlerin yolunu aydınlatacak fener dikmektedir.