• 5
Şirket hakkında
Günümüzde Vision Başkan Felsefemiz Şirket tarihi Vision Ürünleri Nasıl Doğdu Vision hayat tarzı – Lifestyle Küresel (Global) sorumluluk Ofisler

Başkan

“Vision şirketini kurdum ve onu insanlara verdim. Çünkü bizim birincil hedefimiz- insanlıktır. İnsanla bağlantılı olan her şey onun hayatını oluşturmaktadır. Vision teklifi; sadece yüksek gelirli bir ticaret değildir. Vision teklifi; sadece benzersiz etkili ürünlerden oluşmamaktadır. Vision, aslında insanların hayat kalitesini değiştirmeyi teklif etmektedir. Bu bizim ideolojik platformumuzdur. Bu olmadan Vision şirketi düşünülemez".

Tüm bunları Vision International People Group şirket Başkanı Dmitry Buriak tüm dünyadaki insanlara söylemektedir. 
 

Kariyerine bir jeolog olarak başlamış ve seksenli yıllarda ilk yenilikçi girişimciler arasında yer almıştır. Doksanlı yıllarda metalürji sektöründe önemli kişilerden biri olmuştur. Otuzlu yaşlarında uygar bir insanın hayal edebileceği her şeye sahip olmuştur: aile, karlı bir iş, toplum içerisinde güvenli bir konum…

Ve tüm bunlar hayatından az kalsın yok olacaktı.
Ciddi bir otomobil kazası sonrasında bilinci yerine geldiğinde, insan için en değerli şeyin yaşam olduğunu anlamıştır.
İşte o zamandan beri kendini insanların hayatı ve sağlığını korumaya adamıştır.

21 yıl önce bu şekilde, sağlığı;” kişinin fiziksel, ruhsal, zihinsel ve sosyal yaşam kalitesi arasında ki uyum” olarak belirleyen tek şirketi kurmuştur.

Vision’da olanların kişisel ve kamusal arasında bir seçenek yapmak zorunlulukları yoktur, çünkü aynı düşüncelere sahip insanların arasında yer almaktalar ve bu sayede kendi kişiliklerini geliştirmekteler. İş ve aile arasında bir seçim yapmak zorunda değiller, çünkü bu aile için faydalı olan bir aile ticaretidir. Büyük paralar ve sevdiğiniz uğraşlar arasında seçim yapmanıza gerek yok, çünkü sevdiğiniz uğraşlar size büyük paralar kazandırır. Zevkleriniz ve sağlığınız arasında seçim yapmak zorunda değilsiniz, çünkü bizim size sunduğumuz zevkler sağlıklı olmanızı sağlamaktadır. Ve en önemlisi şudur ki, bizim görüş açımız: iki karşıt arasında uzlaşma yapmak değildir, bir denge sağlamak veya orta bulmak değildir, tam tersine iki zıt olan şeyi tam anlamıyla bir arada yürütebilmektir.

Bizim oluşturduğumuz Sağlıklı Ticaret temelinde Sağlık ideolojisi yer almaktadır, bunun anlamı da başarıya dayanan sağlıklı bir toplum oluşturmaktır. “Vizyoncular”: çocuklarımızın, torunlarımızın, hepimizin yaşayacağı geleceği inşaat edenlerdir. Dünyaya yeni bir güç gelecektir, bu tüm gerilemelere karşı koyabilecek bir güç olacaktır. Bu güç insanları Sağlıklı Toplum’ unda birleştirecektir, bu Vision Sağlık Toplumudur.

 

Günümüzde Vision: bu kaderini bağımsız olarak yöneten olgun ve güçlü bir organdır.
Yüz binlerce kişi hayatlarını Vision sayesinde olumlu yönde değiştirdiler, milyonlar şirketin büyük başarılarını henüz görmediler.

Şirket Başkanı Dmitry Buriak yönetiminde. Bu kişinin fikirleri her gün hayatı, özellikle de hepimizin hayatını daha iyi olmasını sağlamaktadır.