VIP-Forum Moskova-Ho Chi Minh

4-5

Nisan

Moskova

18-19

Nisan

Ho Chi Minh

"Bu olayın, şirketin tarihine Vision’un yeni bir iş çağı olarak gireceği şüphesizdir. Litvanya’da gerçekleşen seminerde Başkan Muhafızlar ile birlikte, Moskova ve Ho Chi Minh’teki etkinliklerde detaylı olarak tanıtılacak yeni bir iş konseptini hazırlamışlardır. Bu etkinliği daha önce de çok konuştuk ve daha da konuşacağız. Kendi adıma söyleyebilirim ki, bugün Başkan, Pazarlama Departmanı, Gelişim Grubu ve Liderler başta olmak üzere şirketin tüm kaynakları yeni bir çıkış hazırlığına katılmıştır. Ve VIP Forum’a katılacak herkes iş gelişiminde bir basamak daha yükselir. Forum biletlerinin ikinci satış gününün ortasında bittiğini biliyor musunuz? Böyle bir şey daha önce hiç olmamıştır… "

Gelişim Grubu Yöneticisi M.V. Buriak

4-5 Nisan’da Moskova’da ve 18-19 Nisan’da Ho Chi Minh’te Vision şirketinin yeni tarihinin başlangıcı olacak VIP Forum yapılacaktır.

VIP Forum’da şirketin yeni iş teklifinin detaylarını öğrenirsiniz. Bu iş teklifi sayesinde gençler büyük başlangıç yatırımı yapmadan cep harçlıkları kadar yatırım yaparak işimize kolayca girip şansını deneyebilirler.

Hırslı iş adamlara ciddi bir iş programı sunulacaktır. Bu program sayesinde sadece üç kişinin kendi organizasyonuna katılmasını sağlayan kişi, yaptığı yatırımların geri dönüşünü ve ilerde gelirlerinin katlarca artmasını sağlar.

Kalifikasyon şartlarının gerektirdiğinden biraz daha fazla yapan, yıldızlı kalifikasyonlardaki Liderlerin şirket tarafından sunulan “Otomobil programı: dolaşım imkanlarını değiştir!” programına girip içinde bulunduğumuz yılda bile nasıl araba alabileceklerini konuşacağız.

Başkanın yakın çevresindekiler Şirket Öncüleri için Vision’un distribütörlerinin yaşam kalitesini ne şekilde değiştirdiğini gösteren, piyasada benzeri olmayan eşsiz bir Luxury Bonus programı sunulacaktır.

Sadece Vision gibi tarihe ve piyasada itibara sahip bir şirket, asıl bugün size Rusya, Avrupa ve Vietnam ağ pazarlama piyasasında yadsınamaz avantajlar sağlayacak teklifte bulunabilir!

VIP Forum’un her iki günü Vision’un yeni iş teklifinin tanıtımına ve eğitimine ayrılacaktır.

İki günlük etkinlik için VIP ve üzeri vasıflık kazanma programı –2015 yılı ocak veya şubat yada mart ayı.

VIP Forum’un tüm katılımcıları için Bio-In satışı!


4-5 Nisan tarihlerinde Moskova’da gerçekleştirilecek olan VIP Forum Moskova - Ho Chi Minh kapsamında Bio-In programının satışı yapılacaktır.

Şirket distribütörleri için Planeta KVN binasında kurulacak özel bir Bio-In pavyonu kapılarını açar.

Bu pavyonda etkinliğe katılan herkes ihtiyacı kadar program satın alıp evine götürebilir.