ANNEM DISTRIBÜTÖR

"Benim Annem - distribütör" etkinliği başarıyla gerçekleştirildi!
7 Mart tarihinde tüm Vision şirketleri ve bağımsız alanlarda gerçekleştirilen bu etkinliğe 2000'in üzerinde katılımcı katıldı.
2015 yılı Şirket tarafından "Çocukluk ve iş senesi” ilan edildi. “Benim annem – distribütör” etkinliği Vision şirketin aile ve nesillerin sürekliliği odaklı faaliyette bulunduğunun bir göstergesidir. İş istikrarı, nesiller sürekliliği her dilde anlaşılır kelimelerle ifade edilir: Aile, Şirket, Vision
Sıcaklık ve bayram havası Şirket'in tüm ofislerinde kendini hissettirdi. Distribütör ve davetliler birbirlerine gülümseme ve keyiflerini armağan ederken BAA ve yeni Bio-In program ile ilgili paylaşımlarda bulundurlar. Etkinlik misafirleri benzersiz DEM4 laboratuarın geliştirdiği ürün ve çalışanları, Vision Şirkerin avantajları ve MISSIA hayırsever Fonu ile ilgili bilgi aldılar. “Benim annem – Distribütör” etkinliği çerçevesinde “Sıcak Kasım” programın katılımcıları MISSIA hayırsever Fonu logolu hediye bileziklerle ödüllendirildi.
Mart ayında Vision şirketine katılan herkes Şirketin sunduğu yeni fırsatları değerlendirebilir ve 10-11 Ekim 2015 da Nang, Vietnam gerçekleşecek olan yılın en kapsamlı etkinliği Millenium’a katılabilirler.
Şirketin hediye ve sürprizlerle dolu bir bayram oldu! Bunun gibi önemli etkinliğine düzenlemeye katılan ve emeği geçen tüm Distribütör’lerimize şükranlarımızı sunuyoruz.

Рига / Riga
01.01.1970