• 5
Faaliyetler
Ana sayfa Yenilikler Faaliyetler Breakfast with the President

Breakfast with the President


24 EKIM 2015 TARIHINDE BÜYÜK BIR ÇEVRIMIÇI
ETKINLIK OLAN BREAKFAST WITH THE PRESIDENT DÜZENLENECEKTIR

Online format dünyanın herhangi noktasında bulunan uluslar arası VISION takipçilerine ulaşım imkânı sağlayacaktır.

Etkinlikteki en önemli anların ve Millenium 2015’in kilit anonslarını Millenium 2015 katılımcıları, önde gelen-liderler, «Başkan’dan Mercedes» kampanyası kazananları ve VISION’den Luxury Bonus sahipleri yapacaklardır.

Breakfast with the President etkinliği katılımcıları, kampanyalar, promosyonlar, yaklaşan etkinlikler ve ayrıca etkili sunumların yapılabilmesi için gerekli hazır iş araçları, bir sonraki Millenium promosyonu, Şirketin kampanya ve programları hakkında en aktüel bilgileri edineceklerdir.

Yakın günlerdeki Şirketin perspektifleri hakkında Breakfast with the President katılımcılarına şahsen Şirket Başkanı Dmitriy Arkadyeviç Buryak bilgiler verecektir.

Etkinliğe katılım şartı – Eylül ayında veya Ekim ayı içerisinde 17 Ekim’e kadar faal olmak. Yeni distribütörler için ise Ekim ayı içerisinde 23 Ekim’e kadar faal olmak şart’tır.

Lütfen Dikkat! Etkinlik katılımcıları Şirketin yeni ürünleri hakkındaki detaylı bilgileri herkesten önce öğreneceklerdir.

Breakfast with the President – bu sizin başarılı işleriniz için gerekli olan bütün bilgileri, araçları ve motivasyonu sağlayacak, faal VISION distribütörleri için online bir okul’dur.