• 5
Faaliyetler
Ana sayfa Yenilikler Faaliyetler VIP Master Lam Hoang Phong’un açık eğitimi

VIP Master Lam Hoang Phong’un açık eğitimi


Hızlı kazanç elde etmek ve baş döndürücü bir başarıya ulaşmak isteyen herkese!

Şirketin tarihinde benzeri olmayan bir şans!

Sadece 5 Haziran’da siz hemfikirleriniz ile birlikte, Vietnam’ın başarılı gelişiminin kaynağında bulunan, Şirkette inanılmaz bir kariyer yapan, on binlerce kişiden oluşan organizasyon oluşturan, sıfırdan İş kurup Çok Büyük Para kazanmayı bilen Şirketin Top Lideri Başkanın Baş Danışmanının eşsiz bir eğitimine katılabilirsiniz.

Vietnam’daki binlerce kişiden oluşan organizasyon sponsoru, III. Derece Muhafız Şanı Nişanı sahibi, Vision şirketinin top lideri VIP Master, Vision Dolar Milyonerleri Kulübü Temsilcisi, Başkan Muhafızı Lam Hoang Phong ve Vision şirketinin top liderleri Vietnam’da!

VIP Master Lam Hoang Phong’un ve Vietnam’ın top liderlerinin açık eğitimi sosyal ağlar üzerinden yayımlanacaktır. Şirket, eğitimin Vision şirketinin bulunduğu ülkelerin dillerine çevrilmesini sağlar.

Potansiyel ortak, arkadaş, ekibinizi ve kendi hayatını değiştirip başarı zirvesine ve refaha ulaşmak isteyen herkesi eğitime katılmaya davet edin!

Başkanın Muhafız Birliklerine katılın, Şirketin top liderleri ile birlikte olma şansınızı kullanın!

Eğitim bilgilerine ulaşmak için Şirketin web-sitesine, Vision İletişim Merkezine, Distribütör İşleri Departmanı Bölge Menajerlerine başvurun!