• 5
Faaliyetler
Ana sayfa Yenilikler Faaliyetler Gidişli Liderlik Semineri

Gidişli Liderlik Semineri

12–15 Nisan 2016 tarihlerinde Başkan ve üst düzey liderlerin katılımıyla VISION şirketinin liderlik semineri düzenlendi. Seminerde Rusya, Avrupa, Vietnam ve BDT ülkelerinin farklı şehirlerinden VIP 2S ve daha yüksek seviyedeki liderleri Şirketin güncel planları ve yakın gelecekteki gelişim perspektifleri hakkında bilgi sahibi olmak üzere bir araya geldiler.

VISION Şirketi kendi liderlerine gerçekten krallara layık hediye sundu. Liderlik semineri Peterhof otellerinin en iyilerinden biri olan «Yeni Peterhof» otelinde organize edildi. Peterhof otelleri dünyanın en güzel park- saray uyumuyla ün kazanmıştır. Onu boşuna “rus versailles’i” demiyorlar. Her yıl bu eşsiz tarihi başyapıtın güzelliğini izlemek için Rusya’dan olduğu gibi diğer ülkelerin farklı noktalarından binlerce turist gelmektedir. Bu yıl ise böyle bir harika fırsat VIP 2S ve daha üst seviyedeki VISION liderlerinde oluştu.

Dikkate şayan bir diğer nokta da «Yeni Peterhof» oteli Olga göletinin muhteşem kıyısında, Büyük Peterhof sarayı üst parkının hemen karşısında yer almaktadır. Pencereler Birinci Pyotr’ın şahsen kendisinin projelendirmiş olduğu saray ve ünlü peterhof fıskiyelerinin göründüğü muhteşem manzaraya doğru açılmaktadır. Tabi ki bu su götürmez artılar liderlik seminerinin bütün katılımcıları tarafından takdirle karşılandı.

Bu birkaç gün süresince seminer katılımcıları VISION Başkanı ve üst düzey liderlerinden Şirketin gelişim perspektifleri hakkında bilgiler aldılar, Başkan Danışmanları(President’s Team) ekibinde bulunan kişilerle değerli tecrübe ve bilgilerini paylaştılar ve Millenium 2016 yıldönümünü kutlamalarına kadarki çalışma grafiği ve liderlik etkinliklerini birlikte oluşturdular.

Liderlik semineri Başkan Dmitriy Arkadyeviç Buryak’ın VISION liderlerine yaptığı resmi konuşmasıyla açıldı. İlk olarak Başkan seminer katılımcılarına President’s Team üst düzey liderler ekibini tanıttı, modern ekonominin küresel sorunlarından (değişken piyasalar, işsizlik, döviz volatilitesi vb. ) ve özellikle kriz zamanında ağ pazarlamasının insanlara sunduğu mevcut perspektiflerinden bahsetti. Başkan ayrıca Şirketin yakın gelecekteki ana gelişim yönleri hakkında söz etti, genel olarak liderlerin dikkatini küresel ürün geliştirme stratejilerine, yeni eşsiz ürünlerin, bununla birlikte yeni kozmetik ürün hattının geliştirilmesine çekti, onun sayesinde kendi işinin gelişimine devasa imkânlar sunan ürün hattının genişletilmesinin zorunlu olduğunun altını çizdi.

Seminer katılımcıları ayrıca President’s Team ekibinde bulunan Şirket üst düzey liderlerinde de değerli bilgiler aldılar. Seminerde Şirketin yeni pazarlama planının ayrıcalıkları (mali yükün azaltılması, müşterileri işe çekme, gelişime teşvik, ağın genişletilmesi vb.), gelişim bonusları (Booster programı) ayrıntılı olarak gözden geçirildi, VIP yeterliliğine sahip liderler için bütün artıları ve imkânları gösterildi.

Ve tabi olarak, liderlik seminerinin kapanış kilit anlarından biri de Başkan’ın Başdanışmanları olan Alla ve Oleg Andriyçuk’tan Soçi’deki Millenium yıldönümü için nefes kesen promosyonu oldu.