• 5
Faaliyetler

MILLENIUM-2016

24-25 Eylül 2016 tarihlerinde, «Şayba» Küçük Buz Arenası, Soçi şehri olimpik parkı.

1 Haziran 2016 tarihi itibariyle MILLENIUM-2016 biletlerinin satışlarına başlanacaktır. Bilet satışları:
 • Rusya Federasyonu ve Avrupa Birliği GOS sistemleri üzerinden;
 • Moskova ticari şirketleri aracılığıyla.
Genel bilet düzenleme koşulları:
 • Bilet 47,5 CV ve üzeri puanın elde edilmesiyle beraber aynı ay içerisinde düzenlenmelidir.
 • Bilet sadece İnternet Mağazası kişisel sayfası üzerinden düzenlenebilecektir. Diğer bayiler için grup siparişi şeklinde biletleme yapmak imkânsızdır.
Seçenek 1. « Millenium 2016 Bileti» tuşu aracılığıyla ayrı bir sipariş ile bilet düzenlemek (eğer ilgili ayda siparişinizin bulunması durumunda):
 1. Kayıt işlemi sonrası internet mağazası ana sayfasında «Millenium 2016 Bileti» tuşuna basınız.
 2. İhtiyacınızın olduğu miktardaki bilet, bölüm, sıra ve yer bilgilerini giriniz¹.
 3. Ödemenizi tamamlayın ve bilet çıktınızı alınız.
Önemli:
 • Eğer bilet siparişinize başlamış iseniz ve daha tamamlamadıysanız, mağazaya bir dahaki girişinizde “Siparişlerim” bölümüne girmeli, önceki siparişinizi açmalı, bilet satın alma işlemine devam etmeli veya onu silerek yeniden bilet düzenleme işlemine başlamalısınız. Eski sonuçlandırılmamış bilet düzenleme işlem kaydınızın bulunması halinde yeni bilet düzenleme işlemine izin verilmeyecektir.
 • Eğer Если Вы нажали на кнопку «Millenium 2016 Bileti» tuşuna bastıysanız ve siparişinizi tamamlamadıysanız daha sonra bu tuş geçersiz olacaktır, bilet düzenleme işleminin “Siparişlerim” (yukarılara bakınız) sayfasından tamamlamak zorunda kalacaksınız.
 • Eğer (mesela, GOS RF) mağazalarından birinden bilet siparişi işlemine başlamış iseniz, (mesela, GOS Avrupa) mağazaları üzerinden özel «Millenium 2016 Bileti» tuşu aracılığıyla yeni bilet siparişi verebilirsiniz.
Seçenek 2. Bilet düzenlemesinin ürün ile beraber “Yeni sipariş” tuşu aracılığıyla sipariş edilmesi (в Eğer ilgili ay içerisinde siparişinizin bulunmaması durumunda):
 1. http://consultant.visionshop.me/Main.aspx internet mağazasına giriş yapın, «Yeni sipariş» tuşuna basınız, ürün seçimine başlayınız, ürün sepetinizi en az 47,5 CV olacak şekilde oluşturunuz.
 2. Bundan sonra ürün katalogu sonunda «Koltuksuz Millenium 2016 Bileti» sekmesi seçilebilir duruma gelecektir. Bu sekmedeki «Ürün seç» tuşuna basınız, lazım olan bilet miktarını giriniz, “Kaydet” tuşuna basınız. Biletin ürün sepetine eklenmesiyle beraber otomatik olarak toplam CV miktarı ve ürün indirimi yeniden hesaplanacaktır (biletin siparişe eklenmesiyle indirim miktarı artacaktır).
 3. «Devam et» tuşuna basınız ve “Teslimat bilgileri” tuşuna basarak teslimat düzenleme sayfasına geçiniz. Teslimat bilgilerinin girilmesinin ardından «Sözleşme şartlarını kabul ediyorum» kısmına tik işareti koyarak «Siparişi tamamla» tuşuna basınız.
 4. Elektronik posta adresinize siparişinizin kaydedildiği ile ilgili mektup gelecektir ve mektup sonunda alınan bilet için koltuk seçimi algoritması mevcuttur. Koltuk seçimi algoritması işlemlerini ayrıca bilet siparişi sırasında ürün katalogunun «Koltuksuz Millenium 2016 Bileti» sekmesi altındaki «Koltuk seçimi» sekmesi aracılığıyla da tamamlayabilirsiniz.
 5. Salondaki koltuklardan yer seçme imkânı için sipariş vermek zorundasınız. Ödemenizin gönderildiği bilgisini «Siparişlerim» sekmesinden kontrol edebilirsiniz. Koltuk seçimi sizin ürün ve bilet siparişi için yaptığınız ödemeniz karşı tarafa ulaşmadan aktif olmayacaktır.
 6. Koltuk seçimi için «Siparişlerim» sekmesine geliniz. Bu sekmede otomatik olarak sipariş numarası ile beraber ayrı koltuk bilgileri hariç bilet siparişi oluşturulacaktır. «Bilet kategorisini yükseltmek» bağlantısı aracılığıyla sipariş düzenleme sayfasında sizin için salondaki bölüm, sıra, koltuk seçimi seçenekleri aktif olacaktır.
 7. Salondaki koltuk seçimini yaptıktan sonra «Devam et» tuşuna basınız, «Bilet yazdır» tuşu yardımıyla biletinizi yazdırınız.
1. Dikkat! Tercüme bölümü biletleri sadece Rusça anlamayan ve tercümeye ihtiyaç duyan katılımcılar için ayrılmıştır.

Katılım şartları:

2016 yılı Haziran veya Temmuz veya Ağustos aylarında 47,5 CV ve üzeri tutarda ürün siparişi verin ve aynı ay içerisinde MILLENIUM-2016 için bilet kazanın.

İki günlük etkinlik için bilet fiyatı 9 980 ruble’dir. Bilet fiyatları GOS EU – 136,80 €

İlk defa MILLENIUM biletleri CV bazından!

Bilet CV bazı – 47,5 CV. Kurumunuz tarafınca alınacak biletlerin komisyon hesabı 50 ruble kuruna göre gerçekleştirilecektir.

Biletlerden İade Bonusu ve Danışman bonusu kazanılmayacaktır. Aile sözleşmeleri için 2 bilet satın alma hakkı tanınacaktır.

Ayrıcalıklı yerler için gerekli şartlar:
 • GALAXY PLAZA – herhangi şekilde üç yeterlilik ayının ikisinde (haziran, temmuz, ağustos) VIP 4S ve üstü yeterliliğine sahip olmak.
 • VIP 3S PLAZA - herhangi şekilde üç yeterlilik ayının ikisinde (haziran, temmuz, ağustos) VIP 3S ve üstü yeterliliğine sahip olmak veya 2016 yılı sonu itibariyle Dolar Milyonerleri Kulübünün üyesi olmak.
 • VIP 2S PLAZA - herhangi şekilde üç yeterlilik ayının ikisinde (haziran, temmuz, ağustos) VIP 2S ve üstü yeterliliğine sahip olmak.
 • VIP 1S PLAZA - herhangi şekilde üç yeterlilik ayının birinde (haziran, temmuz, ağustos) VIP 1S ve üstü yeterliliğine sahip olmak.
 • VIP PLAZA – herhangi şekilde üç yeterlilik ayının birinde (haziran, temmuz, ağustos) VIP ve üstü yeterliliğine sahip olmak.
“ŞAYBA” BUZ ARENASINDAKİ SEKTÖRLERE GÖRE OTURMA ŞEMASI

MILLENIUM-2016 etkinliğini maksimum konforda geçirmek için Şirketin yıldönümü etkinliği konukları ve VISION distribütörleri için özel indirimler sunan otellerin özel konaklama tekliflerinden yararlanın.

SİZLERİ OLİMPİK PARKTAKİ ŞİRKETİN EN ÖNEMLİ KUTLAMASINA BEKLİYORUZ!