• 5
Faaliyetler

OrgaNice merkezi


4 Ekim’de Nijniy Novgorod’ta benzersiz OrgaNice merkezinin açılışı gerçekleşti!

Açılış törenine Şirket Başkanı DMITRIY BURIAK, Geliştirme Bölümü Yöneticisi MARGARITA BURIAK, Pazarlama Direktörü LIDYA BURIAK ve Başkanın Baş Danışmanları PAVEL ve SVETLANA DUBROVI katıldı.
OrgaNice merkezi : kartvizitimiz olacak bu yeni format ofis platformu, Vision şirketinin başarı ve sürekli gelişim sembolü olacaktır. Size, ticaretinizi geliştirmek, daha yüksek sonuçlar elde etmek ve Vision Kariyer Basamaklarında yükselmeniz için yeni standartlar sunuyoruz.

 

Ülkenin farklı noktalarından yüzden fazla misafirin katıldığı OrgaNice merkezinin açılış töreni tam saat 14.00’te başladı. Moskova’dan (Liderler için ayrılan Sapsan treni ile), Vladimir, Kirov, Uzak Doğu’dan ve hatta İspanya’dan bile katılımcılar vardı. Açılış töreni Nijniy Novgorod’lu Başkan Korumaları olan VIP 3S Natalya ve Sergey Tupitsini tarafından yapıldı. Vision ticaretinin Nijniy Novgorod’ta nasıl başladığını anlattılar, ne kadar ağır koşullar altında çalışmak zorunda olduklarını ve şimdi ilk OrgaNice merkezinin Nijniy Novgorod’ta açılması ile gurur duyduklarını ve bunun için şirket Başkanı ve onun ailesine teşekkürlerini sundular. Onların ardından Şirket Başkanının Baş Danışmaları Svetlana ve Pavel Dubrovi konuşma yaptılar. Açılan bu yeni merkez için Nijniy Novgorod’luları tebrik ettiler ve onlara bundan sonra bu yeni ticaret merkezi ile organizasyonların daha başarılı gelişeceğinden emin olduklarını vurguladılar.

Şirket Başkanı Dmitriy Buriak’ın konuşması özel ilgi çekti. Başkan, hazırladıkları benzersiz kompleks programlar sayesinde Vision şirketinin parlak geleceğini yoğun alkışlar altında anlattı. Bu konuşma sonrasında şirket Başkanı, First Lady ve Lidya Buriak hep birlikte OrgaNice merkezinin açılış kurdelesini kestiler.

Açılış programı merkezin konferans salonunda devam etti. Burada söz alan kişiler: Nijniy Novgorod organizasyonunun üst sponsorları Natalya Basova ve Zinayda Kiseleva; Nijniy Novgorod Korumalarından VIP 3S Sergey Zarudaev; Şirket Top-Liderleri Lubov Garifullina ve Tamara Pshennikova. Her biri bu faaliyet ile ilgili duygu ve izlenimlerini paylaştı, Şirket Başkanına teşekkür ettiler ve Nijniy Novgorod liderlerine başarılar dilediler.

Programın en önemli konuşmalarından birini Margarita Buriak yaptı. MISSIA Yardım Fonunun Nijniy Novgorod şehrindeki çalışmalarından bahsetti, yetimhane öğretmenlerini ve öğrencilerini tanıttı. Margarita Viktorovna, Şirketin düzenlediği ve satın alınan her bir Süper set esnasında verilen 1 şişe Junior Neo ürünü kampanyasında toplanan Vision vitamin-mineral komplekslerinden verdi. Öğretmen ve öğrenciler Yardım Fonuna ve Vision şirketine içtenlikle teşekkür ettiler ve Margarita Vikorovna’ya kendi elleri ile yaptıkları OrgaNice’yi simgeleyen kartondan yapılmış ağaç hediye ettiler.

Ardından şirket Başkanı, Korumalarına şirketin son geliştirdiği ürünü sundu: biyolojik yaşı belirleyen bir tanı aracı. Bu tanı cihazının tanıtımını DEM 4 laboratuvarının Araştırma ve Geliştirme Bölüm Yöneticisi Elmantas Pochevichyus yaptı. Her faaliyet katılımcısı bu testten geçme ve anında sonuç alma fırsatını yakaladı.

Sonrasında katılımcıların aynı anda aralarında iletişim kurabildikleri büyük bir ziyafet düzenlendi. Özel yapılmış OrgaNice pastası gecenin doruk noktası oldu. 5 Ekim tarihinde ise Nijniy Novgorod OrgaNice merkezi teslimatlı ilk siparişler de yapılmış oldu.

Vision için kutlama OrgaNice merkezinin açılışı ile sona ermedi, aynı günün akşamında Grand Otel Oka Busines konferans salonunda Eylül ayındaki aktif distribütörler için Svetlana ve Pavel Dubrovi 250’nin üzerinde katılımcının olduğu eğitim verdiler. Bu eğitim esnasında Vision Voyage Morocco katılımcıları bu eşsiz seyahatten edindikleri izlenim ve duygularını paylaştılar.

Bu faaliyetin sonunda ailesi ile birlikte Başkanın ortaya çıkması beklenmeyen çok hoş bir sürpriz oldu. Margarita Viktorovna, Svetlana ve Pavel Dubrovi’ye Maroc №14 parfümü hediye etti. Şirket Başkanı ise Stockholm Darphanesinde sipariş edilip özel olarak üretilen 1 ve 3 numaralı baskılı, III. sınıf Başkan Muhafızı Madalyasını taktim etti. Bir çok insan gözyaşlarını saklayamadılar ve salonda duygu seli yaşandı. İlk defa VIP kalifikasyonunu kapatan iki yeni üyenin yaka iğnelerini Başkan taktim ettiğinde ise çok daha samimi duygular yaşandı. Bu olay her faaliyete şahsen katılmanın ne kadar önemli olduğunu gösterdi. Çünkü sadece orada şirketin ilk ağzından en önemli bilgilere, yoğun duygulara ve geleceğinizi inşa etmek için gerekli motivasyona sahip olabilirsiniz!