• 5
 • 5
 • 4
 • 4
 • 3
Faaliyetler

Vision Summit 201719 – 20 Ağustos 2017
tarihlerinde Rusya’nın en iyi konser alanlarının biri olan Crocus City Hall’de Vision şirketinin yaz Zirvesi gerçekleştirilecektir.

Crocus City Hall – Moskova’nın Crocus City alanında yerleşik çok seviyeli konser salonu ve Rusya’nın tek, çok fonksiyonlu, en modern cihazlarla donatılmış ve en yüksek uluslararası standartları karşılayan 7000 kişilik salonudur. İşte bu yüzdendir ki bütün yapımcılar Elton John, Jennifer Lopez, Sting, Ringo Starr, the Scorpions, Robert Plant, Pet Shop Boys, Jamiroquai, Lana Del Rey vb. gibi dünya yıldızlarının konserleri için bu salonu tercih etmektedirler. 2013 yılının Kasım ayında bu salonda Rusya’da ilk defa gerçekleştirilmiş olan ve canlı yayınını dünyada milyardan fazla insanın takip ettiği uluslar arası “Kainat Güzeli” yarışması gerçekleştirilmiştir.

2017 yılının Ağustos ayında Vision şirketi ortaklarını bu prestijli salonda aralarındaki başarılı olanlarını tebrik etmek, en önemli ve sıcak haberleri paylaşmak, gelecek gelişim planlarını görüşmek üzere bir araya toplayacaktır. Vision Summit zirvesine Vision International People Group Başkanı Dmitriy Arkadyeviç Buryak da katılacaktır. Özel eğitim ve mesajları ile Şirketin Top-Liderleri, President’s Team ekibi temsilcileri ve Başkanın Baş Danışmanları sahne alacaklardır.

Vision Summit sırasında VIP 3S ve üstü yeterliliğe sahip katılımcılar için her biri 50 000 Euro tutarında para ödülünün olduğu 7 Luxury Bonus çekilişi gerçekleştirilecektir. Bunun haricinde VIP 1S ve üstü yeterliliğe sahip her katılımcı 5000 Euro tutarındaki inanılmaz 10 özel Vision Summit Bonus ödülünden birini kazanma şansı yakalayacaklar.Vision Summit 2017 çerçevesinde Luxury Bonus promosyonunun 8 ödülünün çekilişi gerçekleştirilecektir. 50 000 Euro tutarındaki 7 ödül normal koşullar çerçevesinde çekilecektir.

50 000 Euro tutarındaki Ek ödül ise aşağıdaki koşullarda oynanacaktır:
 • Her biri 5000 Euro tutarında 10 ödül oluşturulacaktır. Onlar için özel – Summit Bonus çekilişi gerçekleştirilecektir.
Summit Bonus çekişine katılım şartları aşağıdaki gibidir:

Çekilişe katılabilmek için aşağıdaki koşullar yerine getirilmelidir:
 • Vision Summit katılımcısı olmak
 • Şubat 2017-Temmuz 2017 dönemi arasında iki ay üst üste VIP 1S ve üstü yeterliliğe sahip olmak.
 • Mart 2017-Temmuz 2017 dönemi arasında VIP ve üstü yeterliliğe sahip olmak.
Yukarıdaki şartların yerine getirilmesi ile beraber distribütör çekilişe katılım için 1 balon kazanacaktır.
“İki ay üst üste VIP 1S ve üstü yeterliliğe sahip olmak” şartının yerine getirilmesinden sonra distribütör çekilişe katılmak için balon sayılarını artırabilir ki distribütörün VIP 1S ve üstü yeterliliğinin yerine getirilmesinden sonra temmuz ayına kadar her ek ay için distribütör 1 balon elde edecektir.

Yen katılanlar için 2017 yılının özel fırsatları:

2017 yılında sözleşme imzalamış olan distribütörler,
 • Vision Summit katılımcısı olmak
 • Şubat 2017-Temmuz 2017 dönemi arasında iki ay üst üste VIP 1S ve üstü yeterliliğe sahip olmak.
 • İki ay üst üste VIP 1S ve üstü yeterliliğe sahip olmak şartının yerine getirilmesinden itibaren Temmuz 2017’ye kadar iki ay üst üste VIP ve üstü yeterlilikte olmak.
Yukarıdaki şartların yerine getirilmesi ile beraber distribütör çekilişe katılım için 1 balon kazanacaktır.
“İki ay üst üste VIP 1S ve üstü yeterliliğe sahip olmak” şartının yerine getirilmesinden sonra distribütör çekilişe katılmak için balon sayılarını artırabilir ki distribütörün VIP 1S ve üstü yeterliliğinin yerine getirilmesinden sonra temmuz ayına kadar her ek ay için distribütör 1 balon elde edecektir.

Ek olarak
Vision Summit 2017 – Luxury Bonus çekilişi katılımcısı distribütörler, ayrıca daha önce Luxury Bonus ödülünü kazanan distribütörler Summit Bonus çekilişine katılamayacaklardır.

Vision Summit zirvesi çerçevesinde işin kurulması ve geliştirilmesi üzerine diğerlerine göre daha başarılı olan ve en iyi sonuçlar elde eden distribütörlerin aldığı en saygın ödül olan “Galaksi” ödülünün takdim merasimi gerçekleştirilecektir.

2017 yılında “Galaksi” ödülü 3 dalda sahiplerini bulacaktır:

1. En İyi İş Başlangıcı (Best Business Start).

31 Ağustos 2016 tarihinden sonra sözleşme imzalamış ve Haziran, Temmuz 2017 aylarında VIP 1S yeterliliğine sahip distribütörler aday olabilecektir. Şirketteki tüm çalışma süresi boyunca en yüksek toplam bakiyeye sahip distribütör kazanan ilan edilecektir (31 Temmuz 2017 tarihine kadar). İkinci ve üçüncü seçilen distribütörler hatıra madalyalarıyla ödüllendirilecektir.

2. En İyi Yıldız Yapıcı (Best StarMaker).

1 Eylül 2016 tarihine kadar sözleşme imzalamış ve Haziran, Temmuz 2017 aylarında VIP 1S yeterliliğine sahip distribütörler aday olabilecektir. Birinci sırada maksimum distribütöre sahip, 31 Ağustos 2016 tarihinden sonra sözleşme imzalamış ve Haziran, Temmuz 2017 aylarında VIP 1S yeterliliğine sahip distribütörler kazanan olarak seçilecektir. Sonuçların hesaplanması sırasında ilgili şartlar uyarınca adayın birinci sırasındaki distribütörlerin Eylül 2016’dan Temmuz 2017’ye kadar VIP 1S yeterliliği şartını yerine getirdikleri ay miktarı hesaba katılacaktır. İkinci ve üçüncü seçilen distribütörler hatıra madalyalarıyla ödüllendirilecektir.

3. En İyi İş Büyümesi (Best Business Growth).

Haziran ve Temmuz 2017 aylarında VIP 4S yeterliliği şartını yerine getirmiş olan distribütörler aday olabileceklerdir. Aralarından 1 Haziran 2017’den 31 Temmuz 2017 tarihine kadar olan dönemin bir önceki yılın aynı dönemine göre en büyük GV6 büyüme hızına sahip distribütörler seçilecektir.

Bunun yanında VIP 4S yeterliliğine sahip distribütörler GV6’ya uygun olarak üç gruba ayrılacaktır:

 • Haziran-Temmuz 2017 aylarında toplam 150 000 CV’ye kadar.
 • Haziran-Temmuz 2017 aylarında toplam 150 000’den 250 000 CV’ye kadar. 
 • Haziran-Temmuz 2017 aylarında toplam 250 000 CV’den fazla. Her grup temsilcileri arasından en iyileri aday gösterilecektir ve bu adayların arasından kazanan seçilecektir. İkinci ve üçüncü seçilen distribütörler hatıra madalyalarıyla ödüllendirilecektir.

ADINIZI ŞİRKET TARİHİNE YAZDIRIN!