• 5
Faaliyetler

Vision Summit 201719-20 Ağustos'ta, Crocus City Hall’de yılın ana iş etkinliği - Vision Zirvesi gerçekleştirildi. Bu ölçekteki etkinliklerden işimizin gelişimi için her zaman en önemli haberleri ve duyuruları bekliyoruz, ancak bu etkinlik Vision için gerçekten tarihi bir şekilde geçti.


Vision International People Group Başkanı’nın yeni, yüksek teknolojili, dünya ekonomisinin en öndeki eğilimlerine cevap veren ve Vision distribütörleri için de bugünden itibaren ulaşılması mümkün olan projeleri hakkında dolgun bilgiler içeren konuşması inanılmaz bir coşku oluşturdu ve Vision lehine yaptığımız tercihimizin ne denli doğru bir karar olduğuna olan inancımızı bir kez daha perçinledi.

Dmitriy Buryak bizleri Cryptaur şirketiyle olan ortaklığın her Vision distribütörüne yeni tipteki ekonominin tam anlamdaki üyeleri olmak ve kolayca dünya kripto topluluğu arasına girmek gibi eşsiz imkanlar sağlayacağı haberiyle salladı. Vision üyeleri girişte büyük ayrıcalıklar almak ve gelirlerini yüzlerce kat artırmak için platformun diğer imkanlarından yararlanmak üzere Pre-ICO Cryptaur’e katılma imkanı yakalayacaklar.

Freedom International Group ile yapılan ittifak sayesinde hızlı ve kararlı bir şekilde büyüme imkanlarımızı önemli ölçüde genişlettiğimiz haberi coşkuyla karşılandı. Birleştirilen kaynakların, teknolojilerin, araçların, bilginin ve tecrübenin sinerjisi, şirketin potansiyelini ve dolayısıyla distribütörlerinin potansiyelini de artıracaktır. Bunun ilk örneği olarak iş ve eğitimlerin yürütülmesi için yeni araç olan ve Freedom International Group Başkanı Narek Sirakanyan tarafınca fiilen temsil edilen Sessia’yı gösterebiliriz.

İki gün süresince günümüzde hızla büyümeye devam eden Vision Gençlik Maratonu, Baykal gölüne oto koşusu, ve elbette Dmitriy Buryak’ın kendilerinin de ansızın katılım sağladıkları ve katılımcılarının ve sunucularının izleyicileri muhteşem dans gösterileriyle coşturduğu VisionFit gibi projelerinin enerjisi sahneden her yana doğru yayılmaya devam etti!

Vision Zirvesi hediyeler, yeterlilikler, bonuslar konusunda inanılmaz derecede cömert geçti. Otomobil Çekiliş Programına sahnede Vision logolarını elde ederek yeni katılımcılar dahil oldu ve en kısa zaman içerisinde yeni otomobillerine bu logoları yapıştıracaklardır. 200’den fazla lider eriştikleri yüksek yeterliliklerini tasdik etmek ve Vision kariyer basamaklarında yeni başarılar elde etmek üzere sahneye çıktılar. Onların şerefine şampanyalar açıldı ve fişekler patlatıldı.

10 lider 5000 Euro tutarında Summit Bonus ödülünün sahipleri oldu. 7 üst düzey lider Şirketten muhteşem ödül olarak verilen 50 000 Euro tutarındaki – Luxury Bonus ödülünün sahibi oldular. Her zaman olduğu gibi kazananların coğrafi konumları şaşırttı – talihliler listesine Rusya, Vietnam, Türkmenistan, Letonya, Bulgaristan, Özbekistan liderleri girdiler!

Özel kutlama atmosferi içerisinde aday ve kazananların isimleri okundu ve “En iyi iş başlangıcı”, “En iyi yıldız yaratıcısı” ve “En iyi iş büyüme hızı” alanlarında her yıl verilen Galaksi ödüllerinin madalya ve heykelleri takdim edildi.

Ve elbette Vision Voyage 2018 yılının ülkesi ilan edildi – egzotik Endonezya adası olan Bali, vizyonerleri sonbahar 2018’de bekliyor. Muhteşem Vision tatilinin elemeleri Eylül 2017 ayında başlıyor!

Bu tarihi etkinlikte yer alan herkesi canı gönülden tebrik ediyoruz, iş hayatınıza hızlı büyümeler diliyoruz ve sizleri 2-3 Aralıkta Moskova’da gerçekleştirilecek VIP-Forum’a bekliyoruz! Kış sıcak geçmeyi vaat ediyor!