• 5
Faaliyetler
Ana sayfa Yenilikler Faaliyetler VISIONFIT 2017. İKİNCİ SEZON

VISIONFIT 2017. İKİNCİ SEZON

10 EKİM 2017 TARİHİNE KADAR KAYIT OLMAK VE KATILIMCI KUPONUNU ELDE ETMEK İÇİN ACELE EDİN!

15 Ekim 2017 tarihi itibariyle popüler olan VisionFit 2017 projesinin ikinci sezonu başlıyor. 

Sezon 2 ay sürecek ve Aralık 2017’de sona erecektir, oysa kazananların isimleri 22 Aralık tarihinde yayınlanacak VisionNews yılbaşı sayısında ilan edilecektir. 

2 sezon katılımcısı olmak için gereken şartlar aşağıdaki gibidir:
  • Eylül ayı itibariyle Premium Client yeterliliğine sahip olmak (47,5 CV tutarında kişisel siparişi olmak).
  • Aşağıdaki adres yardımıyla anket sorularını doldurarak projeye kayıt olmak: https://webanketa.com/ru/forms/68s38chn6cqkcs9r75gk2dhk/
  • Teklif edilen katılımcı paketlerinden birini seçmek ve ödemesini yapmak (katılımcı kuponları Avrupa GOS sisteminde mevcuttur).
Katılım, katılımcı paketi, ödeme düzeni ve ödüller hakkında daha detaylı bilgi almak için aşağıdaki resmi proje sayfasından ulaşabilirsiniz http://www.vipgroup.net/news/activities/visionfit/

KASIM 2017 ITIBARIYLE VISIONFIT WEBINERLERI TAKVIMI¹:

5 Kasım 13:00 Moskova saati
«Karbonhidrat bağımlılığı. Vitaminlerin, mineraller ve Biyolojik Aktif Takviyelerin kilo verme programlarındaki önemi».


Webinerin özel konuğu – Dondukovskaya Rimma Ravilyevna. Diyetisyen (23 yıllık tecrübe sahibi), Tıp Bilimi Uzmanı, SPbNIIFK spor biyokimyası bölümü, beslenme grubu bilimsel araştırmacısı, Ben Weider Bodybuilding Koleji Diyetoloji Hocası, figür pateni ve bisiklet sporu üzerine DSIUSH Olimpik Rezervi spor diyeti konusunda danışman hekim, «Studio 53» fitness merkezi baş eğitmeni.

12 Kasım 13:00 Moskova saati
Vision Milyonerler Kulübü temsilcisi, Elmas Mükemmellik Madalyası sahibi, President’s Team temsilcisi Dmitriy Safronov’un Vision Fit ikinci sezonu katılımcılarına özel mesajı.

19 Kasım 13:00 Moskova saati
Soru – Cevap.

Konuşmacılar – Mariya Yegorova ve Artur Zaripov.
Vision Milyonerler Kulübü temsilcisi, Elmas Mükemmellik Madalyası sahibi, President’s Team temsilcisi Tatyana Goldin’in Vision Fit ikinci sezonu katılımcılarına özel mesajı.

26 Kasım 13:00 Moskova saati
«Antiage Fitness ve antiage diyeti».

Konuşmacılar – Mariya Yegorova ve Artur Zaripov.
Vision Milyonerler Kulübü temsilcisi, President’s Team temsilcisi Elena Kristofi’nin Vision Fit ikinci sezonu katılımcılarına özel mesajı.

1. DİKKAT! VisionFit webinerleri SADECE proje katılımcıları için gerçekleştirilecektir! Giriş www.vip-tree.net Kişisel sayfasından özel linke tıklanarak girilir.

Projenin misyonu – herkesin kendinin en iyi versiyonu olmaları için yardım etmek. Söz sadece fiziksel görünüm hakkında olmuyor. İlk sezon katılımcıları sadece zayıflayıp, hoş görüntü elde etmekle kalmadılar. Onlar ayrıca proje sayesinde sosyal ağlardaki katılımlarını, abone ve takipçi sayılarını artırdılar. VisionFit önemli ölçüde onların ticari-sonuçlarına da etki etti. Projeden şu ana kadar neler elde ettiniz ve ikinci sezondan neler bekliyorsunuz bunları paylaşın, kendi şahsi geçmişinizi VisionFit tarihine yazdırın! Eğer ilk sezon katılımcısı iseniz yorumlarınızı bırakın ve eğer ikinci sezona gitmeyi düşünüyorsanız projedeki amacını yazın!

My VisonFit Story/Benim VisionFit tarihçem başlıyor! Kesinlikle #VisionFit2017 ve #VisionFit2 heşteglerini koymayı unutmayın.


Birinci sezon kazananı Marina Lebedinovanın yorumları için tıklayınız
https://www.facebook.com/VIPGPL/posts/1534777199925160