• 5
Faaliyetler

Vision Voyage 20181 Eylül 2017 tarihi itibariyle Vision Voyage 2018’e katılım için elemeler başlayacaktır.

2018'de VISION VOYAGE katılımcılarını Malay takımadalarının en romantik adalarından olan Bali'ye doğru inanılmaz bir yolculuk bekliyor.

Adaya "Endonezya incisi" deniyor. Adaya teşrif ederek ve bu unutulmaz mekanın büyüleyici atmosferine dalarak her anınızın tadını çıkarın, tüm varlığınızla ada hayatını hissedin, çiçek kokulu havayı soluyun, güneşli kumsalları ıslatın, sıcak okyanus dalgalarının nazik fısıltılarını dinleyin.

Bali'ye ilk kez gelen gezginleri çeşitli tatil beklemektedir. Egzotik yemek hayranları rahat restoran ve kafeleri ziyaret edebilir ve lezzetli geleneksel yemekleri tadabilecekler. Ulusal Bali mutfağı, baharat, deniz ürünleri ve taze sebze ve meyvelerin bolluğu ile ünlüdür.

Oysa kahve tutkunlarını ise gerçek sürpriz beklemektedir: yerel kahve dükkânlarında elit kahve olarak da bilinen, nuga ve balın hafifçe hissedilebilir acı ve hafif notaları arasında orijinal dengeli bir tada sahip dünyanın en pahalı kahvesi luwak kahvesi satılmaktadır.

Adaya ekstrem duygular yaşamak üzere gelenleri de Bali adası hayal kırıklığına uğratmayacaktır. Çünkü burası hevesli sörfçüler ve dalıcılar için bir cennettir. Bali'de pek çok sörf okulu mevcuttur, en popüler okullar kült bir yer sayılan Kuta beldesindedir. Her yıl dünyanın dört bir yanından gelen yüzlerce sörfçü, sörf sanatını sergilemek ve hünerlerini göstermek üzere buraya gelmektedir.

Bali adası sanki kontrastlardan örülmüş gibi: bir yanda hafif bir tropik iklim, siyah volkanik kumsallı plajlar, Hint okyanusu sahillerinde tam yalnızlık ve rahatlama hissi, rahat otel ve bungalovlar, yeşillikler içinde boğulan vadiler ve yanardağlar, tapınaklar. Diğer yandan ise burası hareketli gece hayatı, ateşli partiler, romantik düğün törenleri - kısacası, Bali tatili her gezginin gönlüne göre bir tatildir.

Ve eğer siz konforlu bir ada tatili hayranı iseniz Bali’den daha iyi bir yer bulamayacaksınız. İstediğinize ulaşmanız için elinizden gelenin en iyisini yapmalısınız ve böylece belki hayalleriniz gerçeğe dönüşür. VISION VOYAGE 2018 – uğruna çalışılması gereken ve kendinizi geliştirmeniz gereken muhteşem bir hedeftir! 

 • Katılım için elemeler:
  Открыть или Закрыть

  Elemeler dönemi: Eylül 2017 – Mayıs 2018.  

  Eylül 2017 tarihinden Mayıs 2018 tarihine kadar yapılması gerekenler:  

  • En az VIP yeterliliğine sahip olmak;
  • On ayın en az 7 ayı süresince en az VIP 1S yeterliliğine sahip olmak;
  • 7 ayın en az 2 ayı süresince en az VIP 2S yeterliliğine sahip olmak;
  • İlgili dönem içerisinde en az 25 0000CV tutarındaki GV6 toplam büyümesini sağlamak (GV6 toplamı)  

  Eylül 2016– Mayıs 2017 arasındaki dönemi kapsar);  

  • İlgili dönem içerisinde en az 15 0000CV tutarındaki BV toplam büyümesini sağlamak (BV toplamı Eylül 2016– Mayıs 2017 arasındaki dönemi kapsar);
  • İlgili dönem için en az 60 000 CV tutarında GV6 toplam cirosuna sahip olmak.  

  Şartları yerine getiren Distribütörler için  

  • En az VIP yeterliliğine sahip olmak;
  • En az yedi ay süresince en az VIP 1S yeterliliğinde kalmak;
  • GV6 ve BV artan büyümesine sahip olmak; fakat elemenin diğer şartlarını yerine getiremeyenler (VIP 2S şartı, iş hacmi şartları veya GV6 veya BV toplam büyüme şartları) GV6 ve BV büyüme toplamlarını bir sonraki gezi için eleme hesaplarına aktarabilirler, tam olarak GV6 ve BV büyümelerinin yarısını (%50) bir sonraki Vision Voyage eleme hesaplarına aktarma imkanını yakalarlar.  

  Eylül 2017– Nisan 2018 tarihleri arasında yeni katılanlar için Özel Şartlar.  

  Kayıt olunduğu aydan itibaren Mayıs 2018 ayına kadar yapılması gerekenler;  

  • Kayıt olunduğu aydan itibaren Mayıs 2018 tarihine kadar en az Baş Danışman yeterliliğine sahip olmak;
  • Kayıt olunduğu aydan sonra en az üçüncü ay itibariyle en az VIP yeterliliğine sahip olmak;
  • İki ay süresince en az VIP 2S yeterliliğine sahip olmak;
  • Kayıt olunduğu aydan itibaren Mayıs 2018 tarihine kadar en az 60 000 CV tutarında GV6 toplamına sahip olmak;
  • Kayıt olunduğu aydan itibaren Mayıs 2018 tarihine kadar en az 15 000 CV tutarında BV toplamına sahip olmak;  

  Şartları yerine getiren Eylül 2017-Nisan 2018 arasındaki Yeni Ortaklar için  

  • Kayıt olunduğu aydan itibaren Mayıs 2018 tarihine kadar en az Baş Danışman yeterliliğine sahip olmak,
  • Kayıt olunduğu aydan itibaren en az üçüncü ay itibariyle en az VIP yeterliliğine sahip olmak (fakat bu süre eleme döneminden en az iki ay olmalıdır);
  • İki ay süresince en az VIP 1S yeterliliğinde kalmak, fakat elemenin diğer şartlarını yerine getiremeyenler (VIP 2S şartı, iş hacmi şartları veya BV toplam büyüme şartları) GV6 ve BV büyüme toplamlarını bir sonraki gezi için eleme hesaplarına aktarabilirler, tam olarak GV6 ve BV büyümelerinin yarısını (%50) bir sonraki Vision Voyage eleme hesaplarına aktarma imkanını yakalarlar.  

  VISION VOYAGE BALİ – ÇEŞİTLİLİKTEKİ BİRLİK!