• 5
Neden Vision? Ağ pazarlama Vision ve MLM Liderlik Mali fırsatlar

Liderlik

Lider, ticarette etkileyici sonuçlar elde etmiş ve Şirketin özel ayrıcalıklarını hak etmiş distribütördür. Bu özel kişiler Şirket Başkanının yakın çevresi oluşturmaktadır.
Lider dediğimizde, onun arkasında olan ve onu takip eden dev bir organizasyonun olduğunu, ticarette başarıya sahip ve yüksek kariyer yapmış olan kişi demektir.

Başkanın Danışmanları

Distribütörlerin, Vision International People Group Şirket Başkanı Dmitry Buriak’ ın en yakın çevresine girerek ulaşılabileceği en yüksek seviyedir.
Başkanın Danışmanları: bu kişiler tartışılmaz başarının sahipleri, uluslararası çapta iş faaliyetlerini sürdürmektedirler. Takım içinde çalışmayı bilen en tecrübeli profesyonellerdir. Dünyanın her bir köşesinde düzenledikleri eğitimlere salonlar dolusu distribütör katılmaktadır. Bu liderler, Şirket’ in en yüksek ödülü olan Pırlanta Mükemmelliği Nişanının sahipleri ve on binlerce distribütör organizasyonlarının sponsorlarıdır.

Elmas Takımı Liderleri

Elmas Takımı Liderleri, Şirket’ in en üst kendi kendini idare eden organıdır; tartışılmaz liderlik niteliklerinin kabul edilmesi ve Şirket’ in distribütörlük ağının başarılı şekilde gelişmesi sonucunda, Şirket üst yönetiminin inisiyatifine göre 1998 yılında kurulmuştur.
Elmas Takımı Liderlerinin en önemli ayrıcalığı: tüm yenilikler hakkında ilk bilgiye sahip olmak, şirketin gelişim projelerinin hazırlanmasında yer almak ve kendi ticaretini kurmak.