• 5
Neden Vision? Ağ pazarlama Vision ve MLM Liderlik Mali fırsatlar

Neden Vision?

Çevrenizdeki dünya sürekli değişiyor ve bu değişiklik ve gelişmeler insan yaşamını her alanda etkiliyor. Modern yaşam insanlara bir takım yeni sorunlar hediye etmiştir: sürekli stres, sinirli ve pasif bir yaşam biçimi, yanlış beslenme alışkanlıkları ve kötü çevre koşulları. Tüm bunlar, dünyada binlerce insanın sağlığının bozulmasına neden olmaktadır. Üstelik sürekli değişen ekonomik koşullar ve kişilerin gelecekleri hakkında ki endişeler de bu sorunlara eklenmektedir. İnsanlara sürekli iş, sabit gelir, sosyal güvence ve istikrar garanti eden geleneksel çalışma sistemi de, bugün çökmüş durumdadır. İşiniz artık size istikrar ve mali refahı garanti edememekte ve bu istikrar eksikliği artık dünya çapında sıradan bir eğilim durumundadır.

Sürekli olduğunu düşündüğünüz bir işiniz olsa bile, bu sizin sevdiğiniz işi yapıyor olmanız anlamına geliyor mu? İnsanların büyük bir çoğunluğu sevmedikleri mesleklerde çalışıyorlar. Yaptıkları işten yoruluyor ve mesleklerinde yeteneklerini tam olarak açığa çıkarma imkânı bulamıyorlar. İyi bir eğitim, gelir garantisi olan sevdiğiniz bir iş, şirket ve devlet güvencesi – bugün hiçbir şirket hiçbir yerde bunları garanti etmemektedir. Yeni ekonomik düzende herkes kendisinden sorumludur. Bu yeni durum bir çoğumuzun aklına kendi işini kurma fikrini getirmektedir. Ancak, geleneksel iş anlayışına göre yeni bir işe başlamak için: başlangıç sermayesi, eğitimli eleman, üretim yeri, finansman gibi birçok diğer faktöre ihtiyaç duyulmaktadır. Hali hazırda çalışmakta olan ve iyi gelir sağlayan bir şirketin hisselerini satın almak istediğinizde ise, en az 100 bin dolar sermayeye ihtiyaç duyulmaktadır. Bunların hepsine sahip olsanız dahi bu size ticarette başarı garanti etmemektedir:

Yeni kurulan şirketlerin çoğu faaliyetinin ilk 5 yılı içerisinde iflas etmektedir. ABD’de yapılan istatistiklere göre senede yeni kurulan 170 000 şirketten 72 000’i iflasını ilan etmektedir.

İnsanların birbiriyle rekabet halinde olduğu modern zamanların geleneksel tarz iş dünyası sürekli bir stres kaynağıdır. Bu tür kuruluşlarda insanlar sürekli birbirleri ile rekabet halindedirler. Bu şirketlerde çalışan insanların çoğu günlük işlerin girdabı içerisinde, hayatlarını nasıl değiştirebilecekleri, nasıl renklendirebilecekleri, ilk insanlık değerlerini nasıl geri kazanabileceklerini bilmeden, hayatlarını bir makine gibi yaşamaktadırlar.

Böyle bir yaşam tarzını istediğinizden emin misiniz?

Dünyada milyonlarca insan ağ pazarlamanın sunduğu fırsatlardan haberdardır ve onların içerisinden yüz binlerce kişi Vision şirketini seçmiştir.

Vision – bu, özgürlüğü seçenlerin şirketidir.

Vision şirketine katılan herkes istediği seçimi yapabilir- şirketten indirimli ürün satın alabilir, yüksek kalitedeki ürünleri çevresindeki insanlara tavsiye ederek gelir elde edebilir veya kendi organizasyonunu oluşturarak komisyon elde edebilir.

Şirketin kuruluş tarihinden bu yana binlerce kişi maddi bağımsızlıklarına ulaşıp, ticarette ve sağlık konularında baş döndürücü sonuçlar elde etmiş, Vision basamaklarında yükselerek, kariyer sahibi olmuşlardır.