ÜLKE HAKKINDA

  Vision Voyage 2015 seyahati, Şirketimiz için her geçen yıl daha da yakınlaşan ve bir o kadar da gizemli olan bir ülkede gerçekleşecektir. Bu ülke, zor tarihine rağmen geleneklerine ve kültürüne sahip çıkabilmiş bir ülkedir. Harika, iyi kalpli, bilge, güçlü ve çalışkan insanların yaşadığı bir ülke. Bu insanlar bizi sürekli şaşırtıyor ve kendilerine hayranlık ve saygıyla bakmamızı sağlıyorlar.

  VISION VOYAGE HAKKINDA

  Vision Voyage seyahatleri: Vision tarzının ayrılmaz bir parçasıdır. Özgürlük hissi verir, şaşırtıcı keşiflerde bulunma fırsatı ve unutulmaz deneyimler elde etmenizi sağlar. Işte bu nedenle uzun yıllar devam eden Vision Voyage geleneği efsanevi sayılmakta ve onlara katılmak bir onurdur.

  Vision Şirketi Başkanı ile seyahat etmek
  Başarılı insanlarla birlikte seyahat etmek
  Kültürleri tanımak için seyahat etmek
  Dünyanın farklı ülkelerine seyahat etmek
  Ayrıntılar

  GALAXY 2015

  Galaxy ödülünün mükemmel bir hikâyesi olduğunu herkes bilmez, oysa Galaxy heykelciğinin içinde evrenden bir parça bulunur! Bu ödülün hikayesi Şirket Başkanı Dmitriy Buriak tarafından bir konuşmasında açıklanmıştı.

  Ayrıntılar

  KALİFİKASYON KURALLARI

  Eşsiz doğası, eski gelenekleri ve modern kültürü, bizzat Başkan tarafından seçilen lüks otel, VISION Voyage katılımcıları için Vietnam doğanın ve insanların yarattıkları en güzel şeyleri sunacaktır.

  Kalifikasyon dönemi – Eylül 2014 – Mayıs 2015.

  Katılımcılar için bilgiler

  Ekim 2015

  Vietnam, Danang

  Hizmet

  Bilgisayar masa üstü için görüntüler


  Cep telefonu arka plan görüntüleri