Artık, tüm 6 çeşit çocuk vitamini bir set içerisinde


Vitamin ve mineral kompleksi olan çocuk ürünü Junior Hit karşınıza yeni formatı ile çıkıyor! Şimdi daha parlak ve hayat dolu! Dış görünümü yeni, fakat faydaları aynı. 


Premier 1 Eylül’de. Her ebeveyn çocuğunun sağlıklı, akıllı ve güçlü olmasını, güçlü bağışıklığa, sağlam kemiklere, keskin zekâya ve iyi ruh haline sahip, enerjik ve mutlu olmasını ister.

Aktif bir çocuğu takip etmek, onun gelişimi için gerekli tüm elementleri sağlamak oldukça zordur, fakat imkânsız değildir! Vitamin mineral kompleksi Junior Hit çocuğun sağlıklı büyümesi, doğru zihinsel ve fiziksel gelişimi ve iyi bir ruh hali için özel geliştirilmiştir. Farklı özelliklere sahip 6 üründen oluşan bu set, aynı amaca sahiptir: çocuk vücuduna gerekli korumayı sağlamak, bağışıklığını güçlendirmek, zihnini geliştirmek, uykuyu ve genel ruh halini düzenlemek. Bu biyolojik aktif gıda takviyeleri sağlık için faydalı olmalarının yanı sıra lezzetliler de: çikolata, ahududu, caramel, portakal ve çilek tadındadır. Tüm çocuklar tarafından beğenilecektir! Sadece faydalı ve lezzetli değil aynı zamanda ilginç ve eğlenceli olmaları için her bir kompleksin ambalajı ürünün özelliklerini yansıtan belirli bir hayvanı temsil etmektedir.

Junior Hit seti: vücut için eğlenceli, lezzetli ve faydalıdır! Junior Hit — çocuğun sağlıklı gelişimi için!