Artık, tüm 6 çeşit çocuk vitamini bir set içerisinde


5 Ekim’de

5 Ekim’de, Nijniy Novgorod OrgaNice merkezinde ZooKids faaliyeti düzenlendi. Kalifikasyonu tamamlayan yüzlerce distribütör ve davetliler çocukları ile birlikte katıldılar. Nijniy Novgorod distribütörleri Tatyana Neupokoeva ve Andrey Shtiptsov konferans salonunda şirket tanıtımı, yeni çocuk ürünleri ve yeni OrgaNice programınının tanıtıldığı bir faaliyet düzenlediler. Konuşmacıların doğru ve samimi tonlamaları, bilgilerin anlaşılabilir şekilde sunulması ve salonda toplanmış kişilerin sıcak desteği, Şirketin teklifine şüpheci yaklaşan kişilerin bile bakış açılarını değiştirdi.

Bu esnada resepsiyon alanında gürültülü ve eğlenceli bir şekilde çocuk şenlikleri düzenleniyordu: makyaj ustaları çocukların gülümseyen yüzlerini boyayarak onları ZooKids kahramanlarına dönüştürüyorlardı, çocuklar oyun hamurundan hayvan figürleri yapıyor, maskeler çiziyor, kesiyor ve yüzlerine geçiriyor ve «tatlı masasında» atıştırıyorlardı. Faaliyet sonunda çocuklar ebeveynlerine üzüntülü orman ve deniz sakinleri MISSIA Fonu arkadaşı olan sevimli köpek yavrusunun önderliğinde nasıl bir hayvanat bahçesinde toplandıklarını anlatan bir gösteri hazırladılar. Çocukların performansı ebeveynler ve tüm davetliler tarafından yoğun alkış aldı. 

Kutlama tam anlamıyla büyük bir başarıyla geçti! İnsanlar mekandan ayrılmak istemediler, sohbet ediyor ve izlenimlerini paylaşıyorlardı. Ardından katılımcılar mutlu ve memnun bir şekilde evlerine gittiler. Her bir çocuk hediye olarak iki balon aldı — ZooKids ve Missia. Ve ayrıca sayısız olumlu duygu ve unutulmaz izlenimleri oldu!

  • Hanoi, Vietnam 01.01.1970 (54 photo)
  • Riga, Latvia 01.01.1970 (6 photo)
Pages: 1 2 Next